Współpraca

Pomysł stworzenia bloga Kocham Zwiedzać zrodził się kilka lat temu jako efekt ogromnego zamiłowania do szeroko pojętych podróży oraz poznawania otaczającego nas świata. Dzięki portalowi Facebook udało nam się stworzyć funpage o tematyce podróżniczej i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, tworząc tym samym wyjątkową społeczność podróżników. Nasze profile na facebooku polubiło już ponad 8 tysięcy ludzi, którzy tak samo jak my kochają poznawać świat i codziennie szukają nowych inspiracji. Dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, a w szczególności:

  • właścicieli hoteli, pensjonatów oraz apartamentów, którzy chcą dotrzeć do nowego grona klientów. Reklama na naszym blogu może okazać się doskonałą formą promocji. Podejmiemy się również wizyty oraz zaopiniowania miejsca noclegowego.
  • właścicieli atrakcji turystycznych – parków rozrywki, zabytków, muzeów oraz innych. Z wielką przyjemnością napiszemy recenzję Waszej atrakcji oraz zachęcimy nowych gości do jej odwiedzenia,
  • portale oraz blogi o podobnej tematyce (turystyka, podróże, sport).

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą lub współpracą z naszą stroną, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adres e-mail:

kontakt@kochamzwiedzac.pl